Спорт-це життя,а життя-це дорога.Вибери правильний шлях! Чекаємо вас сьогодні на тренуваннях із змішаних єдиноборствах!
Жовтень 16, 2018
Приходь у свою групу тренувань з Муай Тай!
Жовтень 22, 2018

10 цікавих фактів про Muay Thai:

1. Муай тай часто називають «боєм восьми кінцівок», так як учасники можуть наносити удари не тільки кулаками і ступнями, але і гомілками, ліктями або колінами.
2. Бойове мистецтво муай тай було засновано більше 2 тисяч років тому, але світову популярність цей спорт знайшов тільки в другій половині ХХ століття. Світовий інтерес до спорту був викликаний декількома вражаючими перемогами тайських бійців над представниками інших східних єдиноборств.
3. Тайський бокс не входить в програму Олімпійських ігор, хоча з цього виду спорту проводяться великі змагання міжнародного масштабу. …
4. Дуже часто в Таїланді займатися муай тай починають діти, а багато вже в п’ятирічному віці виступають на рингу. Для багатьох тайців муай тай — це спосіб заробляти хороші гроші і вибратися з убогості. У країні близько 10 тисяч боксерів-професіоналів і більше 120 тисяч любителів.
5. Незважаючи на те що батьківщиною муай тай є Таїланд, нідерландська школа тайського боксу вважається однією з кращих разом безпосередньо з тайської. Сильні школи тайського боксу є також в Україні і Білорусії.
6. Однією з головних відмінних рис тайського боксу є традиційні молитви і танці, з яких починається будь-який поєдинок. Ці церемоніальні дії кожен боєць робить в кутку рингу обличчям до тренера в знак поваги до нього.
7. Ритуальна молитва і танець не тільки висловлюють подяку за турботу батькам і вчителю, а й налаштовують на бій психологічно і фізично. Техніка виконання цих дій у кожній школі своя, але одним з головних ритуалів є обхід рингу проти годинникової стрілки. При цьому боєць повинен тримати праву руку над канатом рингу, а в кожному кутку зробити уклін. Ця дія як би «опечатує» ринг від проникнення злих духів.
8. Тайський бокс тісно пов’язаний з релігійними повір’ями і традиціями. Так, під час виконання танцю і молитви на голові у кожного бійця повинен бути надітий монгкон — скручене з 108 ниток кільце. Число 108 є сакральним в буддизмі. Також під час поєдинку бійці надягають традиційний оберіг у вигляді пов’язки на плече.
9. Під час поєдинку звучить традиційна ритмічна тайська музика. Згідно з повір’ям, вона дозволяє бійцям звільнитися від рутинних думок і сконцентрувати всю свою силу.
10. У тайських боксерів існує певний кодекс честі. Цей вид спорту передбачає шанобливе ставлення до супротивника. Забороняється використовувати будь-які образи до або після сутички, порушення цього правила загрожує втратою балів, а іноді і програшем бою. Крім того, боєць муай тай і в повсякденному житті повинен бути прикладом чесності, скромності і законослухняності.